• 01
 • 02
 • javascript image slider
 • 04
1 2 3 4
css slideshow by WOWSlider.com v8.8

  ZMS

      Astăzi, 21 noiembrie 2022, la Grădinița cu program normal nr. 3 de la Liceul "Timotei Cipariu" din Dumbrăveni, ne-am bucurat alături de copii salutându-ne în limbi diferite și am încercat diverse forme de salut.

    Văzut în toată lumea  ca fiind o formă elementară de acțiune interumană, salutul reprezintă un mare pas spre realizarea înțelegerii între oameni de naționalități diferite. Prin câteva imagini vă spunem că  am avut parte de multe zâmbete la fiecare strângere de mână, la fiecare îmbrățișare și vă transmitem tuturor un călduros salut din partea micilor preșcolari.?

 

 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
 • image slider
 • Ziua mondială a salutului! - GPN nr. 3
bootstrap carousel by WOWSlider.com v9.0

« Activități extrașcolare învățământ preșcolar »